S najväčšou malou agentúrou na svete vzniká ešte fenomenálnejšia fúzia v reklamnom priemysle

Bratislava, 25.3. 2014:
Keď sme si už mysleli, že väčšia už ani nie je možná, prišla agentúra JANDL. Vlaňajšia kolosálna fúzia s hodnotou 35,1 miliárd dolárov opäť dokázala, do akej veľkej miery miluje reklamný priemysel veľké čísla, najmä ak ide o veľkú fúziu, veľkých klientov a veľké peniaze. Gigantický obchod, ktorý vynechal človiečikov z oblasti reklamy často nazývaných aj nezávislé agentúry. Opäť nastal čas, aby sa z malých stali veľkí.

Vážení klienti zo všetkých kútov sveta, sme hrdí predstaviť vám JANDL − najväčšiu malú agentúru na svete. Epický začiatok, ktorý zoskupil všetky kultúry pod jednu digitalizovanú strechu, aby potvrdil, že na veľkosti záleží, teda pokiaľ ide o rozsah nápadov a zábavu.

Zázračné reklamné zrodenie viac než 196 virtuálnych kancelárií s jedným jednoduchým a nediskriminačným cieľom: veľké nápady, ktoré nepoznajú hranice.
Čerstvo otvorené pobočky agentúry JANDL zdieľajú rovnaké hodnoty kultúrnej vynaliezavosti a obchodnej úcty. Agentúra JANDL dala dohromady najväčší malý tím reklamných nomádov a nomádok pripravených zavádzať veľkú tvorivosť po celom svete.

Od Barbadosu po Mauritániu, od Kirgizska po Lesotho, od Číny po USA, od Veľkej Británie po Palau je najväčšia malá agentúra na svete azda najväčšou reklamou agentúrou, aká tu kedy bola. JANDL je totiž prvou agentúrou v histórii, ktorá otvorila virtuálnu pobočku v každej krajine na svete.

Pozývame Vás na kultúrny výlet po celom svete, aby ste si užili viac než 196 zábavných príchodov zamestnancov agentúry JANDL do všetkých krajín, na ktoré si spomeniete.
Viac na www.thebiggestsmallagency.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Názor na “S najväčšou malou agentúrou na svete vzniká ešte fenomenálnejšia fúzia v reklamnom priemysle

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *