JANDL tento rok na Zlatom klinci neuvidíte. Kde ho vidieť môžete?

Aj keby sa za uplynulý rok nepodarilo našej agentúre nič iné, už len získanie Bronzového leva na najväčšom svetovom reklamnom festivale v Cannes by stačilo na to , aby sme mohli hovoriť o skvelom roku. Veci sa však majú tak, že ten Lev, nech bol aj prvým za celú históriu slovenskej reklamy, vlastne nebol až taký dôležitý. Áno, presne to si pri hodnotení uplynulého roka môžeme dovoliť povedať.

Podarilo sa nám totiž viacero omnoho podstatnejších vecí. Popri neustále rastúcej a čoraz úspešnejšej pobočke JANDL Praha sme v súlade s našou dlhodobou víziou prenikli aj na rakúsky trh. JANDL Viedeň už má za sebou aj prvú veľmi dobre viditeľnú kampaň pre televíziu ORF a začal pracovať pre Lexus a Toyotu. Naša bratislavská centrála je zároveň podľa auditovaného rebríčka TAAS 2015 naďalej najväčšou a ekonomicky najsilnejšou agentúrou na slovenskom trhu.

Slovenskú kreativitu dostávame na mapu svetovej reklamy. Nielen našu značku, ale aj značky našich klientov šírime aj za hranicami: spot Kolesománia s pípajúcicm kuriatkom pre nášho najväčšieho klienta COOP Jednota sa stal globálnym virálnym hitom, pozrelo si ho viac ako 30 miliónov divákov. Okrem úspechu v Cannes s prácou pre klienta SAMDEX sme získali cenu na najťažšom reklamnom festivale – D&AD, ako aj množstvo iných ocenení na významných festivaloch po celom svete.

Drahocenný mediálny priestor našim prácam venovali odborné aj lifestylové periodiká od Talianska, cez Island až po USA a Brazílu. O žiadnej slovenskej agentúre sa v uplynulom roku (a možno ani nikdy predtým) nehovorilo vo svete viac ako o JANDL. Ovocie, ktoré nám to prináša, začíname v podobe nových obchodných príležitostí zbierať už dnes.

Možno sa čudujete, prečo v tieto dni neinformujeme o prácach, ktoré sme prihlásili na Zlatý Klinec. Súťaže sa nezúčastnime, preto sme sa rozhodli predstaviť vám naše úspechy na tomto mieste.

Tu si môžete pozrieť najlepšie práce pre našich klientov za posledný rok:

COOP Jednota

SAMDEX

 

NEHERA

nehera

 

Nadácia Plamienok

 

ZOO Bratislava

 

Mliečny fond

 

Nadácia Zastavme korupciu

 

Wüstenrot

 

Zvolenský

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *