Ideme do Cannes!

V sobotu sa v Cannes pod heslom “Home to the world’s most creative minds” začne ďalší ročník najprestížnejšieho svetového festivalu reklamy Cannes Lions.

Stretnú sa na ňom nielen najlepší svetoví kreatívci a najzaujímavejší spíkri, ale aj najlepšie reklamné kampane za uplynulý rok. Tisíce prác budú súťažiť v 23 kategóriách.

Aj my sme dlho a dôkladne vyberali kampane, ktoré sme sa nakoniec rozhodli prihlásiť. Museli sme si byť istí, že vyberieme len tie najlepšie, také, ktoré budú mať reálnu šancu na ocenenie.

Nakoniec sme zvolili tie, ktoré už upútali nielen odborníkov, ale aj verejnosťi. Z kampane pre bratislavskú ZOO sme vybrali printy, spoty a OOH, rovnako printami bude zastúpená aj nadácia Zastavme korupciu. No a náš spot pre COOP Jednotu, ktorý sa stal celosvetovým virálom, zrejme poznáte – teraz ho spozná aj odborná porota v Cannes.

Držte nám palce a sledujte nás!
O dianí na najväčšom svetovom reklamnom festivale vás totiž budeme pravidelne informovať. Informácie o víťazoch, zaujímavé prednášky, postrehy a momentky nájdete na stránke www.jandlincannes.sk.

Veríme, že nakoniec sa budeme môcť tešiť všetci spolu!

ZOO Bratislava

COOP Jednota Kolesománia

Nadácia Zastavme korupciu

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *