(SK) Super Bowl 2018: Zápas nám zhodnoťte vy, my vám povieme o reklamách.

Leider ist der Eintrag nur auf Slowakisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Volá sa to „futbal“, ale lopta nie je guľatá, ani sa do nej veľmi nekope nohami. Čaro amerického futbalu nám zjavne uniká, takže ak máte vysvetlenie, prečo z neho ide zošalieť viac než 100 miliónov ľudí, dajte nám vedieť. Najlepšie vysvetlenie má u nás pivo.

Predstavme si ale reklamy. Ako každý rok, aj tentoraz boli v nevyváženom pomere tie z kategórií „váu“, „hm“ aj „to ako za toto niekto zaplatil 5 miliónov?“.

Sústreďme sa na tie „váu“. Tu je najlepšia päťka:

Najlepší casting zabili M&M’S. Kto iný by mal hrať ľudskú verziu lentiliaka M než Danny DeVito (a áno, stále je plešatý a nízky).

Cenu za najzvláštnejšiu reklamu udeľujeme jednoznačne reklame na Tide, v ktorej sa prekvapivo objavil David Harbour zo Stranger Things.

Najlepší „oldie“ moment sa odohral v tejto roztomilej reklame na E*TRADE.

Falošný filmový trailer tiež patrí k našim favoritom. Je z rovnakej kategórie ako reklama na Tide, no s priamočiarejším humorom.

Najlepšiu produktovú reklamu predviedol Amazon, ktorý ukázal, že svoj produkt nemusíte chváliť, aby ste svoj produkt pochválili. Fakt dobrá.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.