(SK) Originálna reklama na zubnú kliniku

Leider ist der Eintrag nur auf Slowakisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Dr. Martin je výnimočný tým, že na zubnú kliniku dokáže komunikovať veľmi kreatívne a progresívne. Veľmi sme sa potešili, keď nás oslovil pre svoju kampaň a okamžite nám bolo jasné, že to musíme využiť a vymyslieť niečo “hodné Dr. Martina”.

Rozhodli sme sa, že už samotná forma bude z podstatnej časti kreatívna. Dostali sme nápad nakrútiť krátky film, ktorý si divák s chuťou pozrie, dobre sa na ňom zabaví a nakoniec nám “odpustí” aj to, že sa vlastne celý čas díval na reklamu.

Kľúčovým posolstvom kampane malo byť: Nedovoľte aby vás zlé zuby pripravili o dobré veci.
Tak vznikol nápad s Otom. Oto má problém s pokazenými zubami, za ktoré sa veľmi hanbí. Pokúša sa to zakryť tým, že miesto aby otváral ústa sám za seba, zoženie si bruchovraveckú bábku Otíka. Problém nastane, keď si bábka začne užívať všetky Otove úspechy miesto neho.

Ak si neporiešite svoj chrup, niekto iný získa vaše dievča snov, povýšenie v práci a možno aj pozornosť vašich najbližších. „Nedovoľte, aby vás zlé zuby pripravili o dobré veci a objednajte sa prehliadku zdarma na www.doktormartin.sk.“ 
Tak znel odkaz, ktorým sme vo februári oslovili potenciálnych klientov zubnej kliniky formou platenej reklamy na Facebooku a YouTube, reklamou v kinách CINEMAX, ale aj prostredníctvom social media komunikácie. Pre kampaň sme pripravili aj mikrostránku s objednavacím formulárom.

Krátke spoty:Celý film:

Úspechy:
Oto a jeho život pre Dr. Martin Dental Clinic bol vybraný medzi najlepšie reklamy týždňa na BestAdsOnTV.com

Credits:
Director: Jakub Steinecker; Camera: Patrik Gubiš; Executive Creative Director: Bernd Fliesser; Creative Director: Alex Strimbeanu; Art Director: Lucia Cermakova; Copywriter: Daniel Feranec, Andrei Gurau, Karla Calheiros; Strategy planner: Ivana Váleková; Media planner: Dušan Mihok; Production: JANDL; Agency producer & account manager: Marek Wilhalm

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone