(SK) DIXI, zabudnutá tradícia

Leider ist der Eintrag nur auf Slowakisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Nie je kozmetika ako kozmetika. Sú napríklad šampóny, ktoré si vyberáme podľa ceny, vône, či bombastickej reklamnej kampane so zahraničnou celebritou. Mnohí šampóny striedame úplne bez rozmýšľania a je nám jedno, aké slovo je napísané v logu na plastovej nádobke.

No a potom je tu Dixi, telová a vlasová kozmetika na celý život. Tradičná značka, ktorej vznik sa datuje do roku 1927 a ktorú používali už naši starí rodičia. Nádobky so šampónmi a sprchovými gelmi so zaujímavými vôňami, ktoré nájdeme v kúpeľni na chalupe. Sú plné voňavých prírodných extraktov a my si vravíme: “Prečo si toto nekupujem aj doma?”

Nuž, prečo? Naša kampaň pre tradičného slovenského výrobcu vlasovej a telovej kozmetiky, nasadená formou televíznych sponzorských odkazov, billboardov a printových a digitálnych vizuálov, pripomína slovenským spotrebiteľom, že šampóny našich otcov a mám sú stále tu. Stačí odolať navlas rovnakým bombastickým zahraničným značkám a miesto toho skúsiť “na vlas” čosi autentické a priamo z lona slovenskej prírody.

Sponzorský odkaz do TV:

Branding web:NAHLAD_DIXI_branding_zoznam_1020x200-120x600-nahlad

Branding v predajni:955x1184px

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone