(SK) Naša kampaň pre značku NEHERA je… zemitá!

Leider ist der Eintrag nur auf Slowakisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

NEHERA pripravila úžasnú kolekciu na jeseň a zimu 2017 a našou tradičnou úlohou bolo pripraviť k nej kampaň. A opäť nechýbali fotografie výnimočného slovenského fotografa, ktorým bol tentokrát Michal Pudelka.

Michal pôsobí v Londýne a pred našou kampaňou sa stihol podpísať pod vizuály pre značky Valentino, H&M, Vogue Italia, Vogue Japan, či AnOther. Jeho typický rukopis, ktorým na svojich fotografiách vytvára zvláštne surreálne svety, sľuboval spolu s typickou vizuálnou identitou značky NEHERA výnimočný zážitok.

“Ako tému som si vybral prírodu a počiatok. Inšpirovali ma zemité farby a prírodné materiály, ktoré NEHERA používa, no takisto slovenské korene, ktoré so značkou zdieľam,” vysvetlil Michal Pudelka. “Preto som sa rozhodol použiť silný vizuálny prvok šírej úrodnej zeminy slovenského poľa.”

Zastrešiť úžasné vizuály, ktoré bude teraz spolu s kolekciou NEHERA obdivovať celý svet, nebolo vôbec jednoduché. Veľkou výzvou sa ukázalo byť už len nájsť hnedé pole v čase, keď všetky polia hrajú farbami, no zoznam netradičných úloh tým vonkoncom nekončil. Až z Hriňovej sme zohnali vola Keša a keď bolo treba zakopať modelky spolovice do zeme, opäť sme to boli my a náš tím, kto si vyhrnul rukávy.

Surové fotografie sme následne podrobili dôkladnej postprodukcií a retušovaniu a vzniklo z toho čosi naozaj magické. Možno ste na jednom z vizuálov spoznali uznávanú slovenskú fotografku Milotu Havránkovú a určite sa s nami zhodnete na tom, že taký vizuál s rebríkom do neba má slušnú šancu stať sa ikonickým.

Credits:

Fotografie:
Photography & Visual Direction: Michal Pudelka
Creative Producer: Paul Joyce-Pudelka
Postprodukcia fotografií: Richard Lavrík

Video:
Réžia: Michal Pudelka
Creative Producer: Paul Joyce-Pudelka
Kamera a strih: Jakub Šteinecker, Patrik Gubiš
Hudba: Kurt von Stetten, Undone (Instrumental)

Styling: NEHERA
Make-up Artist: Ľubica Krajňáková
Hair Stylist: Tatiana Hromadová
Modelky: Milota Havránková, Linda Novotná (EXIT MM), Mária Petrovičová (EXIT MM), Klára Vizárová (EXIT MM)
Production Manager: Sofia Žiaková
Produkcia: JANDL Bratislava

Agent fotografa: KATY BARKER LTD

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone