(SK) Letná nákupná horúčka v Poluse

Leider ist der Eintrag nur auf Slowakisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Máloktoré zadanie nás poteší viac než na odvážnu a výraznú kampaň. Vtedy totiž môžeme popustiť uzdu fantázii a navrhnúť ju tak, ako ju chceme navrhnúť vždy, keď má byť zároveň „svieža a štýlová“.

Presne tak totiž znelo zadanie od nášho klienta Polus City Center. Našou úlohou bolo prísť s nápaditou kampaňou, ktorú bude vidieť. Mali sme ňou odkomunikovať, že každý nákup nad 50 Eur Polus odmení darčekovou poukážkou na ďalších 10 eur.

Ako sme postupovali? Tak ako vždy – zamyslene sme sa pozerali von oknom na svet, v ktorom práve zúrili tropické horúčavy. A hneď sme v tom mali jasno!

Kampaň sme nazvali Letná nákupná horúčka a zvolili vizuálny štýl, ktorý sa k tejto myšlienke dokonale hodí. Je výrazný a letný, farebný a pop artový. Vizuály sú plné prvkov, ktoré k letu prirodzene patria, cítiť z nich horúčavu aj relax, nákupnú horúčku aj letnú dovolenku.

Pretože pravdou je, že nech v lete potrebujete čokoľvek, v ponuke Letnej nákupnej horúčky to v Poluse nájdete.

Vizuály sme samozrejme použili aj v komunikácii cez iné kanály. S rovnakým námetom horúčky pracoval aj rádiospot a podlahové nálepky priamo v nákupnom centre. Letná nákupná horúčka bola prítomná aj v online prostredí, v rámci facebookovej dramaturgie a reklamy. Na Instagrame k tomu celé leto prebiehala súťaž o zaujímavé ceny. Stačilo pridať na sociálne siete fotku z Polusu s hashtagom #letnahorucka.

No a výsledok? My sami sme si našu kampaň okamžite všimli aj v záplave iných bilbordov. A nebolo to preto, že sme ju vymysleli. :) Sme radi, že spolu s Polusom môžeme robiť výrazné a štýlové kampane a už teraz sa tešíme na tú jesennú!

Online reklama: 

Instagram súťaž #letnahorucka

Credits: Chief Creative Officer: Bernd Fliesser, Creative Director: Alex Strimbeanu, Copywriter: Samuel Marec, Art Director: Lucia Čermáková, Strategy: Ivana Váleková, Account Manager: Sofia Žiaková

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone