(SK) Idete do školy a skončíte v KPMG. Áno, robili sme kampaň!

Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Všetci poznáme ten pocit: ako študenti si predstavujeme, že nebudeme chodiť do obyčajnej práce, omnoho viac sa nám páči čosi, čo má zmysel. Miesto, kde sa môžeme rozvíjať a rásť. Robiť kariéru.

Nuž, vitajte v KPMG! Práve tam vás totiž namiesto bežnej práce čaká skutočná kariéra. Tak aspoň znelo zadanie. Ako však na takúto myšlienku nalákať študentov? Celkom jednoducho!

Najprv sme si ich trochu preosiali. Pripravili sme pre nich krátky test s otázkami, ktoré sa zľahka týkali oblastí súviasiacich s KPMG. Dbali sme na to, aby neboli príliš zložité. A pridali sme ďalší dôležitý motivátor – v hre totiž bola jazda do školy v Tesle namiesto preplneného autobusu.

KPMG-FB-post

Už len preto sa odpovede len tak hrnuli a nám podľa nich stačilo vybrať troch účastníkov. Tým sme s potešením oznámili, že na nich bude čakať limuzína. S potešením reagovali. Prišli na miesto, otvorili dvere a uvideli….

Áno, priznávame. Zabudli sme im povedať, že ich v aute budú čakať manažéri KPMG. A pracovný pohovor. Lenže keď už raz v Tesle sedíte, vystupuje sa pomerne ťažko.

Našim výhercom teda neostávalo nič iné, len nečakanú príležitosť využiť a pracovného pohovoru sa zúčastniť. Počas neho odpovedali nielen na otázky o sebe, ale potrápili sme ich aj logickými hádankami, no a v závislosti od toho, akých odpovedí sme sa dočkali, sme vybrali jedného výhercu. Ten sa môže tešiť na kariéru v KPMG, ku ktorej mu blahoželáme!

Ako to celé prebiehalo, si môžete pozrieť v tomto videu!

Credits:
Chief Creative Officer: Bernd Fliesser; Creative Director: Alex Strimbeanu; Digital Creative; Director: Jord Nikov; Copywriter: Samuel Marec; Art Director: Jord Nikov; Strategy: Ivana Váleková; Account Manager: Marek Wilhalm, Ondrej Takáč; Video: Jakub Šteinecker

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone