(SK) Ako naraziť na džentlmenov

Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Každú jeseň, zhruba v období, keď nastáva útulný okamih prezúvania pneumatík, nastáva čas aj na novú kampaň na PZP pre nášho klienta Wüstenrot.
Keďže ide o produkt, pri ktorom sa klienti rozhodujú prevažne podľa ceny, každý rok ide o výzvu. Tento rok bola výzva o to väčšia, že klient sa rozhodol ísť výlučne online cestou.

Bolo teda jasné, že musíme pripraviť zaujímavý online obsah, ktorý pritiahne potenciálnych klientov.
Zároveň sme však chceli otvoriť problematiku slušného správania sa na cestách, pozitívne motivovať vodičov a vo výsledku tak zlepšiť medzišoférske vzťahy.

Voľba nakoniec padla na mikrostránku, ktorá najlepšie vyhovovala potrebám kampane.
Najväčším lákadlom sa ukázal byť náš test správnych vodičov, v ktorom klienti mohli zistiť, či sú džentlmeni alebo dámy za volantom. Ak ste ho ešte neskúšali, môžete to napraviť hneď teraz a zistiť, či sa vo vás skrýva slušný šofér na www.slusnysofer.sk
Okrem testu sme pre návštevníkov pripravili aj rady, ako byť správnym šoférom a vtipné videá s návodom, ako si zachovať chladnú hlavu a štýl pri menších nehodách. Môžete sa v nich inšpirovať a naučiť sa, ako prelomiť bariéry.
Samozrejme, návštevníci sa na mikrostránke dozvedeli aj informácie o produkte, mohli si vypočítať vlastné poistné a následne sa poistiť online.
Kampaň dosiahla výborné výsledky, a to ešte stále prebieha. Na mikrostránku sme pritiahli viac než 24 000 unikátnych návštevníkov, niektorí z nich si test spravili dokonca viackrát. Dosiahli sme vyše 1 700 zdieľaní na Facebooku a viac než 5 000 preklikov na stránku klienta.
Vo výsledku tak túto kampaň považujeme za jednu z našich najúspešnejších online kampaní.
Veríme, že sa nám ňou podarilo vychovať aj zopár džentlmenov medzi šoférmi.

 

Vizitka kampane
Credits:
Chief Creative Officer: Bernd Fliesser
Creative Director: Alex Strimbeanu, Jord Nikov
Copywriter: Viliam Šedivý, Daniel Feranec
Art Director: Zuzana Ondrušová
Strategy: Ivana Váleková
Account Manager: Sofia Žiaková

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone