Takýto sladký spot ste ešte nevideli

Predstavujeme vám náš ďalší úspešný medzinárodný počin! Do medzinárodného tendra pre nemecký cukrovar Nordzucker sme sa prihlásili ako jediná slovenská agentúra, no ani to nás nezastavilo pred tým, aby sme ho vyhrali.

Klient si pre online video vybral náš koncept “Prekvapenie pre mamičku” s jednoduchým odkazom: so želírovacím cukrom Sweet Family od Nordzucker sa výroba domáceho džemu stane zábavou a zvládnu ju aj malé deti.

Hlavnú úlohu nám stvárnil rakúsky herec Peter Windhofer, takže si nikto z nemeckých divákov ani nevšimne, že sme spot nakrútili v Záhorskej Bystrici.

Načasovanie kampane na začiatok letnej sezóny, ktorá tradične prináša množstvo úžasného ovocia, nám za dva týždne od nasadenia priniesla viac ako 120 tisíc pozretí na YouTube.

Credits: Chief Creative Officer: Bernd Fliesser, Creative Director: Jano Fajnor, Copywriter: Karol Thiry, Art Director: Pavel Gajdoš, Strategy: Marek Rajcsanyi, Account Manager: Rastislav Kuttner, Réžia: Jakub Steinecker, Kamera: Patrik Gubiš, Production Manager: Marek Wilhalm

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone