Jandl

Full service reklamná agentúra s dlhou históriou a množstvom skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu.

V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme nielen pražskú pobočku zameranú na Českú republiku, ale aj rakúsku pobočku, ktorú sme otvorili v roku 2015. Okrem Slovenska, Čiech a Rakúska máme skúsenosti s klientmi z Rumunska, Ruska, Francúzska, Bulharska, Maďarska a ďalších krajín.

Sme najoceňovanejšou slovenskou agentúrou na medzinárodných festivaloch kreativity. Ako jedinej agentúre na Slovensku sa nám podarilo priniesť sošku Leva z najprestížnejšieho festivalu kreativity v Cannes, a to v najnáročnejšej kategórii Film.

Našu bohatú zbierku medzinárodných ocenení tvoria ceny z festivalov EPICA, Eurobest, Creative Club Austria, Golden Drum, PIAF a ďalšie. Naše reklamy sú pravidelne uverejňované v prestížnom Lürzer’s Archive.

O našich úspechoch svedčí aj prvé miesto v rebríčku TOP TAAS, na ktorom sa nám podarilo umiestniť už šiesty rok po sebe. Aj vďaka týmto úspechom sme dokázali pritiahnuť talentovaných kreatívcov z viacerých krajín. Spolu s nimi pre našich klientov pracuje 58 špičkových profesionálov.

Merius Stefanium